De Pipokeet ligt aan de rand van het Hakenberg, en is dé plek om even op adem te komen. In een gezellige pipowagen kun je je eigen koffie maken en vind je allerlei lekkers, zoals verse cake en koeken. Zelfbediening dus, met alle tijd en ruimte om rustig te genieten.
Naast de pipokeet vind je er ook een kaasautomaat van Kaas oet Twente, dus je kunt ook nog eens direct een lekker kaasje meenemen voor thuis.
Of je nu binnen zit of buiten op het terras – op één van de zitjes onder de bomen – je wordt omringd door Twentse rust. En dat alles op slechts een korte wandeling van ’t Keampke!
1. Start bij ’t Keampke – volg wandelknooppunten
Vanaf ‘t Keampke kun je direct aansluiten op het Wandelnetwerk Twente. Je pakt gelijk de gele route. Je loopt de route met de klok mee.
2. Naar landgoed Het Hakenberg
Je wandelt door een afwisselend landschap van bos, boerenerven, weilanden en glooiende stuwwallen. Bij routepaaltje 52 (Hoge Kaviksweg) ga je linksaf en stap je over op de paarse route. Je loopt nu al snel het Hakenberg op met prachtige uitzichten richting de villa Hakenberg en het omliggende coulisselandschap
3. Aankomst bij keuzepunt K96 – richting De Pipokeet
Bij keuzepunt K96 in het wandelnetwerk wijk je even af van de paarse route en volg je een stukje van de blauwe route richting de Pipokeet (zie bordje, Rustpunt)
4. Pauze bij De Pipokeet
Geniet van een welverdiende pauze bij De Pipokeet: zelfbediening in de pipowagen met koffie, thee, verse cake en ander lekkers. Binnen of onder de bomen op het terras – ideaal voor een rustmoment tussen fluitende vogels en groen Twents landschap

📍 Route-overzicht in één oogopslag:
De totale wandelroute naar landgoed Hakenberg en pipokeet is ongeveer 9 kilometer. Je kunt deze uiteraard inkorten of verlengen met de knooppuntenkaart van Wandelnetwerk Twente |
|
|





