Geniet nog meer van de vakantie en verwen jezelf met één van onze catering-mogelijkheden.
Ontbijt en lunch
Hou je van lekker makkelijk? Bij "Martin van de Spar" bestel je alles voor een zeer compleet ontbijtpakket. Geen gedoe met boodschappen meenemen. Bij aankomst staan alles voor het ontbijt voor 2 dagen klaar: beschuitjes, crackers, ontbijtkoek, een eitje, zoet beleg, vleeswaren en kaas, melk, karnemelk en jus d'orange. Je bestelt je boodschappen rechtstreeks bij de Spar via deze link.
Kan het nog makkelijker? Jazeker! Neem contact op met onze huiscateraar R&R catering en René komt een ontbijt of lunch op locatie brengen. Tel: 06-28660894.
Catering
Geen zin om te koken? Bel om mail met één van onze vaste cateraars voor een heerlijk warm/koud buffet, BBQ of stamppotbuffet. En alles voor een eerlijke prijs, want je bestelt en betaalt rechtstreeks bij de de cateraar.
R&R Catering
René Bijen is al jarenlang één van onze "hofleveranciers". Vooral zijn Twents Tapasbuffet is een echte aanrader. Maar ook een perfect adres voor BBQ, stamppotbuffet en lekkere hapjesschalen. Bel 06-28660894 of kijk op R&R catering.
Slagerij-partyservice Lesscher
Onze plaatselijke slager Otto Lesscher heeft een uitgebreid en aantrekkelijk assortiment wat betreft BBQ-pakketten en warm/koude buffetten. Op de website van Slagerij Lesscher vind je de verschillende mogelijkheden. Of bel 0541-551375 voor meer informatie.
Neem ook een kijkje bij onze extra's om jullie nog meer te verwennen